Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Сергія Комберянова «Крадії пам’яті» (Вінниця)

Дата події: 03.03.2017 18:30

Книгарня «Є», видавництво «Смолоскип» та Центр літературної освіти запрошують на презентацію роману Сергія Комберянова «Крадії пам’яті», яка відбудеться 3 березня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Сергій Рибницький.

Уявіть собі, що одного дня вас повністю позбавили пам’яті. У вас є лише ваше тіло і ваша мова – чи достатньо цього, щоб бути повноцінною людиною? Як дізнатися хто ви, скільки вам років, чи є у вас рідні? Головні герої цієї повісті за допомогою лікарів та слідчих шукають відповідь на ці питання, але найбільше їх турбує інше: хто з ними це зробив і чому?

Цей напружений трилер захоплює не лише неочікуваністю кожної наступної фрази, але й тим, що змушує читача замислитися — чи насправді нас теперішніх визначаємо ми у минулому, ким би ми були без цього багажу знань і досвіду? Є можливість дізнатися, прочитавши повість Сергія Комберянова.

Сергій Комберянов народився у місті Самборі Львівської області у сім’ї військовослужбовця. В дитинстві із батьком багато мандрував по теренах СРСР та Східної Європи, що вплинуло на світогляди майбутнього автора. З відзнакою закінчив юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка і згодом отримав свідоцтво на заняття адвокатською практикою, яка є його основною діяльністю по сьогоднішній день. Літературною творчістю зайнявся у тридцять три роки після закінчення спеціалізованих курсів Центру літературної освіти. Пише прозу у жанрі психологічного роману, трилеру. У 2016 році отримав третю премію літературного конкурсу «Смолоскип» за повість «Крадії пам’яті», яка увійшла в топ продажів львівського Форуму видавців.

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»