Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Олега Шинкаренка «Череп» (Дніпро)

Дата події: 27.06.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Люта справа» запрошують на презентацію нового роману Олега Шинкаренка «Череп», яка відбудеться у вівторок, 27 червня за участю автора. Початок – о 18.30.

Роман Олега Шинкренка «Череп» досліджує ірраціональне коріння так званого «Русского мира», який призвів до росту агресії та мілітаризації сучасного російського суспільства. Персонажі роману – архетипова трійця билинних богатирів, сатирично трансформована сучасною російською дійсністю – подорожують із крайнього сходу Російської Федерації до України на танку Т-34, розфарбованому під гжель, щоб побороти міфічних бандерівців, придуманих піарниками московських медіахолдингів. Дорогою вони потрапляють у казкову реальність, яка пручається всім законам фізики, логіки та здорового глузду. Поступово герої втрачають всі гуманістичні орієнтири та зберігають єдину здатність – підкорятися гіпнозу пропаганди, який пестить монстра їхнього ресентименту.

Олег Шинкаренко – автор романів «Кагарлик», «Перші українські роботи», «Череп». Пише статті й літературну критику для багатьох українських видань, а також для The Daily Beast (Нью-Йорк), Institute for War & Peace Reporting (Лондон) та Future Challenges (Гамбург).

Адреса книгарні «Є»:
м.  Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»