Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Олега Криштопи «Жах на вулиці в’язнів» (Івано-Франківськ)

Дата події: 04.09.2015 18:00

 Книгарня «Є» та літературна агенція «Discursus» запрошують на презентацію роману Олега Криштопи «Жах на вулиці в’язнів». Захід відбудеться 4 вересня.

Початок – о 18:00.

Олег Криштопа – письменник, журналіст. Народився в Івано-Франківську. За освітою – інженер-механік. Працював редактором новин на радіо, заступником головного редактора газети, займався розслідуваннями і аналітикою в інтернет-виданнях. З весни 2004-го – у проекті журналістських розслідувань «Закрита зона» на «5 каналі». Згодом були розслідування на «Першому національному» в програмі «Попередження», документальні фільми для «1+1», аналітичні матеріали для «ТВі», і знову «5-й». з 2010-го – сценарист, а з 2014-го – ведучий історичної програми «Машина часу». Автор п’яти книжок прози, двох документальних та однієї репортажної. У 2013-му – переможець конкурсу художнього репортажу «Самовидець».

 Олег Криштопа- це не тільки цікаві сюжети, «смачна» мова, це глибоко пережитий досвід, правда життя, яку ми зчаста не лише не знаємо, але й не хочемо знати.

Іван Ципердюк

 За словами автора, «Жах на вулиці в’язнів» – це роман про... вибори? Так, але не зовсім. Це історія про провінцію, про вибори в провінції. Про життя журналістів, піарщиків, кандидатів і влади. Герой-оповідач – журналіст, який приїздить зі столиці у містечко, де сталося вбивство кандидата в депутати. «Там буде містика, вбивство, мафія», – обіцяє йому редактор, відправляючи у відрядження. Думаю, я вчиню, як цей редактор, і не буду розказувати далі, щоб бажання читати залишилося.

Культовий фільм про містичного вбивцю – казочки на ніч порівняно із цим романом, де жахом сповнена буденна реальність, а не чиїсь сни. Клубок смертей розплутується нитка за ниткою, і найтовстіша з них – гучне вбивство кандидата. Надто політичне та надто особисте відкриваються раз за разом, як карти з колоди. Куди ж заведе розслідування столичного журналіста, що опинився у брудній провінції та став частиною цієї історії?

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Івано-Франківськ

вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»