Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Олега Коцарева «Люди в гніздах» (Вінниця)

Дата події: 01.03.2018 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Комора» запрошують на презентацію роману Олега Коцарева «Люди в гніздах», яка відбудеться 1 березня за участю автора. Початок – о 18.00. Модератор – Олександр Вешелені.

У кожній родині є історії, що незмінно переповідаються з покоління в покоління, мов складова таємничого ритуалу. Інші залишаються поза кадром і згодом майже зникають, осідаючи пилом на старих фотокартках або розпадаючись на абсурдні й незбагненні фрагменти. «Люди в гніздах» – це своєрідна суміш перших і других, позначена легким гумором, пародією та деконструкцією. Як, зрештою, деконструйовано ледь не цілу історичну пам’ять (зокрема локальну, родинну) в нашій частині світу. До сюжету цієї книжки потрапили романтичні втечі, стрілянина на фронті та в тилу, неймовірні повороти долі – й самотнє покинуте піаніно, що журиться на вокзалі, в той час як коні з вершниками звично збігають сходами на другий поверх, а привиди давно померлих родичів стиха під’їдають яблучне варення...

Олег Коцарев
– український поет, прозаїк та журналіст. Народився у Харкові. Закінчив відділення журналістики Харківського національного університету ім. В.Каразіна. Автор книжок поезії «Коротке і довге» (2003), «ЦІЛОДОБОВО!» (2007, спільно з Б.-О. Горобчуком і П. Коробчуком) (2007), «Мій перший ніж» (2009), «Котра година» (2013), «Цирк» (2015), «Плавні річки» (2015, спільно з Тарасом Прохаськом) і збірки оповідань «Неймовірна Історія Правління Хлорофітума Першого» (2009). Лауреат видавництва «Смолоскип» 2002 р. – другої премії за збірку поезій «Коротке і довге». Лауреат конкурсу імені Валер'яна Підмогильного, часопису «Кур’єр Кривбасу», фестивалів «Київські лаври» та «Молоде вино».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний. 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»