Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Наталки Сняданко (Вінниця)

Дата події: 09.06.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують Вас на презентацію нового роману Наталки Сняданко «Гербарій коханців», яка відбудеться 9 червня.

Початок – о 18:00.

10 000 примірників – саме з такого непересічного накладу для сучасної української літератури розпочинає шлях за лаври бестселера новий роман Наталки Сняданко «Гербарій коханців», що вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Продовження серії презентацій нової книжки відбудеться 9 червня у Вінниці.

На новий роман Сняданко численні шанувальники її творчості чекали довго. І авторка, розпочавши захопливу гру з національними, культурними, віковими й сексуальними стереотипами у своїх минулих творах, у новому романі «Гербарій коханців», мабуть, перевершила саму себе.

«Чи можливо заснувати чоловічий гарем в Україні?» – саме таке неординарне питання ставить Наталка Сняданко, і з кожною сторінкою роману відповідає, що можливо все. Особливо, коли жінка знає собі ціну, не зважає на консервативні традиції й обирає своїм гаслом незалежність.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»