Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду» (Київ, Велика Васильківська)

Дата події: 06.02.2017 18:30

Книгарня “Є” та “Видавництво 21” запрошують на презентацію роману Максима Дупешка “Історія, варта цілого яблуневого саду”. Захід відбудеться 6 лютого. Початок — о 18.30. Модераторка — Ярина Скуратівська.

Роман «Історія, варта цілого яблуневого саду» вже отримав досить широкий резонанс, адже, незважаючи на те, що в основі локальна історія, головні змісти й смисли універсальні. Чернівці, які є основним тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. Події роману показують еволюцію української колективної історичної пам’яті у контексті європейської. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку, а то й значну долю, своєї родинної історії. Хронотоп роману досить широкий – від 30-х років ХХ ст. і до наших днів, дотично захоплено також і австро-угорську добу.

6 лютого у книгарні «Є» можна буде поспілкуватися на теми історико-політичні, національні та універсальні, поміркувати про мільйони доль, які не зафіксовані у підручниках і томах з історії, але кожна із яких, варта цілого яблуневого саду, і завдяки яким текст буквально дихає. Читачі матимуть можливість почути від автора про його роман, історію роботи над ним, реальні факти, вимисли і домисли, про персонажів та їхні долі, прототипів, про те, як і із чого письменник збирав свій колоритний і винятковий смисловий світ, про сучасну прозу як в Україні, так у світі. А найголовніше – поміркувати на такі непрості теми, як окупація, внутрішня окупація, деокупація, Голокост на території України, про війну на Сході як незавершений акорд ІІ Світової, про історичні перемоги, поразки, помилки та необхідність вчасного осмислення їх, про вплив історичної пам’яті на суспільну та національну ідентичність, про “невишиваний” патріотизм, про те, чи можна позбутися українського національного питання у вітчизняній літературі та багато іншого, адже «Історія, варта цілого яблуневого саду» зумовлює великий спектр запитань, дискусій.

Адреса книгарні «Є»:
м.  Київ,
вул. Велика Васильківська, 63-А,
м. «Олімпійська».
Тел.: (044) 287-50-88

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»