Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду» (Хмельницький)

Дата події: 15.02.2017 18:00

Книгарня “Є” та "Видавництво 21” запрошують на презентацію роману Максима Дупешка «Історія, варта цілого яблуневого саду». Захід відбудеться 15 лютого. Початок – о 18.00. Модератор — Богдан Дереш.

Роман «Історія, варта цілого яблуневого саду» чернівчанина Максима Дупешка вже отримав досить широкий резонанс, адже, попри те, що в основі локальна історія, головні змісти й смисли — універсальні. Чернівці, які є основним тлом і контекстом роману, – це ніщо інше, як модель Європи. Події роману показують еволюцію української колективної історичної пам’яті у контексті європейської. А в долях так званих маленьких людей кожен зможе побачити, відчути, впізнати частку, а то й значну долю, своєї родинної історії. Хронотоп роману досить широкий – від 30-х років ХХ ст. і до наших днів, дотично захоплено також і австро-угорську добу.

Під час презентації можна буде поспілкуватися на теми історико-політичні, національні та універсальні, поміркувати про мільйони доль, які не зафіксовані у підручниках і томах з історії, але кожна із яких, варта цілого яблуневого саду, і завдяки яким текст дихає, вийшов живим. Читачі і представники ЗМІ матимуть можливість почути від автора про його роман, історію роботи над ним, реальні факти, вимисли і домисли, про персонажів та їхні долі, прототипів, про те, як і із чого письменник збирав свій колоритний і винятковий смисловий світ, про сучасну прозу як в Україні, так у світі. А найголовніше – поміркувати на такі непрості теми, як окупація, внутрішня окупація, деокупація, Голокост на території України, про війну на Сході як незавершений акорд ІІ Світової, про історичні перемоги, поразки, помилки та необхідність вчасного осмислення їх, про вплив історичної пам’яті на суспільну та національну ідентичність, про невишиваний патріотизм, про те, чи можна позбутися українського національного питання у вітчизняній літературі та багато іншого, адже «Історія, варта цілого яблуневого саду» зумовлює великий спектр запитань, дискусій.

«...Хто шукає велике в малому, знайде тут недавню історію всієї Європи».

Буктрейлер: https://www.youtube.com/watch?v=w3FPAKEtCuU

Адреса книгарні «Є»:
м. Хмельницький,
вул. Проскурівська, 2.
Тел.: (0382) 709 792

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»