Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи» (Володимир-Волинський)

Дата події: 28.11.2017 14:00

Книгарня «Є», Мистецьке об’єднання «стендаЛь» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи» у рамках туру «100містНОІМ», яка відбудеться 28 листопада за участю автора. Початок – о 14.00.

«Не озирайся і мовчи» – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травм у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.
Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися та мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, – йдеться в анотації.
Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії» – уточнює автор.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Володимир-Волинський
вул. Ковельська, 6.
Тел: (03342) 2 19 57
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»