Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману-фентезі Віталія Климчука «Рутенія» (Вінниця)

Дата події: 20.05.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Теза» запрошують Вас на презентацію роману-фентезі Віталія Климчука «Рутенія», яка відбудеться 20 травня.

Початок – о 18:00.

Міфопоетичне фентезі ще недостатньо освоєне в українській літературі, в той час як в англомовних країнах це один із найпоширеніших і найпопулярніших романних жанрів. Цей напрям глибоко вкорінений в національні традиції, але за часів панування соцреалізму він був упосліджений, і сьогодні письменники починають відновлювати цю культурну тяглість фактично з чистого аркуша. Один із них – житомирянин Віталій Климчук, психолог за фахом. Його дебютний роман «Рутенія. Повернення відьми», відзначений на конкурсах «Коронація слова» і «Дитячий портал», зараз з успіхом іде до свого читача.

Роман занурює нас у дивосвіт давньослов’янських міфологічних уявлень. Князі правлять державами казкової землі Укранії, пліч-о-пліч з ними – мудрі відьмаки. Героїні роману, молодій обдарованій відьмі Рутенії, доведеться не лише шукати шлях до власного «Я», але й рятувати Всесвіт від зазіхань злодія Ахрумана, що вклоняється Чорнобогу. Вірні друзі – чугайстер Віт, русалинка Дзеванна, молодий зільник Золота, мудрий відьмак Добровін – та інші дивовижні люди й істоти допоможуть їй долати найсуворіші випробування…

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. 50-річчя  Перемоги, 26.
Вхід вільний.

Медіапартнер — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»