Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація роману Євгена Положія «Іловайськ» (Вінниця)

Дата події: 16.12.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію роману Євгена Положія «Іловайськ», яка відбудеться 16 грудня. Початок – о 18:00.

Роман «Іловайськ» написано на основі торішніх реальних подій «Іловайського котла». Євген Положій – український письменник, журналіст, головний редактор кількох часописів, побудував свій роман на реальних подіях. Свої історії автору розповіли близько сотні бійців, які пройшли «Іловайськ», з добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1», «Херсон», «Миротворець», 39-го («Дніпро-2»), 40-го («Кривбас»), 42-го батальйонів територіальної оборони, солдати та офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад ЗСУ, прикордонники Сумського пересувного загону.
Україна, серпень 2014 року. Активні бойові дії української армії проти сепаратистів на сході країни. Здається, ще трохи – і українські військові візьмуть Донецьк у щільне кільце. Для цього потрібно захопити невеличке містечко Іловайськ, важливий транспортно-залізничний вузол на схід від Донецька. Штаб АТО направляє на штурм добровольчі батальйони, батальйони територіальної оборони і частини ЗСУ, всього близько 2000 військових. Але цих сил, очевидно, недостатньо для блокади і штурму…
Після кількох діб блокади, начебто за домовленістю, 29 серпня для українських бійців звільняють так званий «коридор Путіна», або «зелений коридор», який насправді виявляється засідкою. Росіяни впритул розстріляли обидві українські колони. Така ж трагічна доля спіткала і ті армійські підрозділи, що поспішали на допомогу… «Іловайський котел» став найбільшою поразкою української армії в 2014 році в ході війни на сході.
«Іловайськ» – книга про мужність і боягузтво, про подвиги та зраду, про неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів. Це книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми.

Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця, вул. Соборна, 89.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»