Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація репортажів видавництва «Темпора» із серії «Самовидець»: Олег Криштопа «Україна: масштаб 1:1» та Лесь Белей «Ліхіє дев’яності: любов і ненависть в Ужгороді» (Тернопіль)

Дата події: 14.05.2014 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора», запрошують Вас взяти участь у презентація репортажів із серії «Самовидець»: Олег Криштопа «Україна: масштаб 1:1» та Лесь Белей «Ліхіє дев’яності: любов і ненависть в Ужгороді»., яка відбудеться 14 травня.

Початок – о 18:00

«Ліхіє дев’яності…» — це спроба культурологічного нарису цього буремного десятиліття в Україні на прикладі Ужгорода: трансформація, дефіцит, дикий капіталізм, способи виживання, контрабанда, поява поп-культури. Дослідження базується на свідченнях безпосередніх учасників епохи трансформації.
«Україна: масштаб 1:1» — це спроба подивитися на Україну впритул: не на всю відразу, а на її найменші клаптики — з масштабом 1:1. Олег Криштопа об’їздив усі закутки країни, поспілкувався з людьми більше або менше побитими горями трансформації, пропустив крізь себе зміни ландшафту і соціальні зсуви. У книзі багато живих діалогів та яскравих описів.

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль, вул. Валова, 7-9

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»