Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація п'ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї» (Тернопіль)

Дата події: 21.12.2016 17:00

Книгарня “Є” запрошує на прес-конференцію з нагоди презентації п'ятого ювілейного мистецького фестивалю «Ї». Захід відбудеться 21 грудня. Початок – о 17.00. Модератор — Юрій Матевощук.

У ході заходу організатори поговорять про роль проекту, успіхи й досягнення попередніх років та особливості майбутнього фестивалю. Також оголосять дати "Мистецьокого фестивалю «Ї» у 2017 році, розкажуть про нововведення та особливості майбутнього заходу, представлять оновлену команду.

Учасники презентації: Василь Томчишин, Юрій Матевощук, Павло Бич, Аліна Дзюба, Мар’ян Радковський, Роман Воробйов, Іван Поливода та Юрій Вітяк.

Запрошуємо представників громадського сектору та журналістів.

"Мистецький фестиваль «Ї» — це триденне дійство, повне нестримного заряду енергії, яка вирує у межах вільного і натхненного арт-простору. Захід щорічно відбувається у Тернополі, гуртуючи навколо себе найвідоміших представників сучасного літературного процесу, музикантів та художників, які просто не мислять свого життя без творчості. Фестиваль проводиться з метою популяризації сучасного українського мистецтва серед молоді, тернополян та гостей міста.

«Ї» — твоя культурна ідентифікація!

Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»