Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація проекту «Вся Україна Читає Дітям» (Тернопіль)

Дата події: 30.05.2015 16:00

Книгарня «Є»  та Центр дослідження літератури для дітей і юнацтва запрошує Вас взяти участь у презентації проекту «Вся Україна Читає Дітям», яка відбудеться 30 травня.
Початок – о 16:00.

Проект “Вся Україна читає дітям” започатковано Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва за ініціативи фундації АВСХХІ – “Вся Польща читає дітям” у рамках програми “Вся Європа читає дітям”.

Мета проекту – підвищення поінформованості суспільства про важливість читання для дітей з раннього віку та навчання батьків і вихователів для заохочення раннього інтелектуального розвитку дітей, їх читацьких та комунікативних здібностей; поширення та впровадження ідеї раннього читання дітям.

Девіз кампанії – “Читайте дитині від народження 20 хвилин щоденно!”.

Проект передбачає створення промоційних роликів для популяризації раннього читання дітям на радіо та телебаченні. Видання та презентація посібника “Творче читання” та ілюстрованої книжечки “Перша книжка моєї дитини” для дітей віком від 6 місяців до 3 років з віршами сучасних українських письменників. Вишколи (презентації, тренінги, інтерактивні семінари тощо) для фахівців у галузі початкової освіти, бібліотек та громадських організацій, які займаються освітою та розвитком дітей з усіх областей України у Львові. Проведення тренерами зустрічей по областях Презентація проекту відбудеться за участі авторів Олександра Гавроша, Галини Ткачук, Анатолія Качана, Галини Малик та Уляни Баран президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва.

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль,

вул. Валова, 7-9

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»