Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація проекту «Шляхами штетлів. Об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі» (Івано-Франківськ)

Дата події: 08.12.2017 14:00

Книгарня «Є», Центр «Брама Ґродзька – Театр NN» та ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» запрошують на презентацію проекту «Шляхами штетлів. Об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі», яка відбудеться 8 грудня. Учасники: координатор проекту Еміль Маюк та історик Володимир Бак. Початок – о 14.00.

Штетл – невелике місто з єврейським населенням. Вони існували переважно у XVI-XIX століттях і в перший половині XX століття у центральний та східній Європі. Проект «Shtetl Routes. Vestiges of Jewish cultural heritage in transborder tourism» («Шляхами штетлів. Об’єкти єврейської культурної спадщини в транскордонному туризмі»), спрямований на створення так званої карти спадщини єврейської культури, організований у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007—2013 рр.
Виконавець вказаного проекту – Центр «Брама Ґродзька – Театр NN» (м. Люблін, Польща). Партнерами проекту були Центр соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Рівненський центр маркетингових досліджень (м. Рівне) зі сторони України, а також Гродненський державний університет ім. Янки Купали (м. Гродно) і Новогрудський історико-краєзнавчий музей (м. Новогрудок) зі сторони Білорусі. Діяльність проекту охоплювала ряд областей Західної України, Східної Польщі та Західної Білорусі.
Запрошуються всі бажаючі для дискусії в рамках проведення презентації.

Адреса книгарні «Є»:
м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»