Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація проекту «Безкоштовні курси української мови» (Запоріжжя)

Дата події: 27.09.2017 18:30

Книгарня «Є» запрошує на презентацію освітнього проекту «Безкоштовні курси української мови» у Запоріжжі , яка відбудеться 27 вересня. Початок – о 18.30.

Хочете вільно спілкуватися українською? Потрапити в комфортне мовне середовище та подолати мовний бар’єр? Тоді цей захід для Вас! Кураторка проекту «Безкоштовні курси української мови», поетеса Олена Ольшанська розкаже про проект, набір груп, розклад занять, а наприкінці проведе перший цікавий урок.
Проект «Безкоштовні курси української мови» діє в Запоріжжі з січня 2014 р. За три роки до навчання долучилося понад дві сотні мешканців міста. Цього року «Безкоштовні курси української мови» запрошують на навчання вже всьоме.
На заняттях слухачі розучують скоромовки, співають українські пісні, вчать граматику, виконують письмові та усні завдання, спілкуються, дискутують, читають книжки українською. До навчання можуть долучитися всі охочі, незалежно від віку, національності, роду занять та рівня володіння мовою. Проект діє на волонтерських засадах.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Запоріжжя
пр. Соборний, 137.
Тел.: 094 855 3903
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»