Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація “Практичного англо-українського словника фразеологічних синонімів” (Львів)

Дата події: 22.09.2011 18:00

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію “Практичного англо-українського словника фразеологічних синонімів”, яка відбудеться 22 вересня.

Початок — о 18:00.

Словник містить близько 19 тис фразеологічних одиниць, упорядкованих у формі синонімічних рядів. Усі фразеологічні одиниці розміщені у межах 193-х словникових статей, які представляють окремі широковживані концепти. Головні гасла відображають суть включених до Словника концептів і подаються у формі крилатих висловів, фразеологізмів, ідіом та сталих висловів. Головними гаслами, як правило, виступають крилаті вислови (троянський кінь, ахіллесова п’ята, Кастор і Поллукс, два Аякси), широковідомі імена літературних героїв (Дон Кіхот, Робінзон Крузо, Біле Ікло), назви популярних книжок та кінострічок (Ідеальний шторм, Каїн та Авель, Мовчання ягнят, Острів скарбів), а також популярні вислови, що широко використовуються у повсякденному мовленні (гола правда, яблуко розбрату, стріла Амура) тощо.

Словник дозволить користувачам якісно поповнити активний словниковий запас, адже відомо, що саме володіння синонімами визначає рівень знання мови та культуру володіння нею. Словник стане у пригоді усім тим, хто читає оригінальну літературу, слухає аудіокнижки та англомовні програми у мережі Інтернет, готується до складання міжнародних іспитів з англійської мови. Словник показує фразеологічне багатство англійської та української мов і є суто практичним виданням.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»