Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація польсько-українського проекту А4 (Київ)

Дата події: 22.04.2015 18:00

Книгарня “Є” запрошує на презентацію збірника “Між Європою та війною” польсько-українського проекту А4, яка розпочнеться о 18 годині.

22 квітня 2015 року в «Книгарні Є» по вулиці Лисенка в Києві відбудеться презентація книги «Між Європою та війною» — першого збірника кращих матеріалів українсько-польського порталу «А4».
Відомі автори у незвичних амплуа — так можна охарактеризувати цей том. Адже мобілізація нації завжди починається з культури, а старт порталу «А4» припав на гарячі дні весни та літа 2014 року. Тому класик новітньої поезії Олександр Ірванець представлений у збірнику трактатом з прикладної культурології, королева дамського роману Леся Романчук — медичним порадником на теми інформаційної гігієни та виживання у психологічній війні, а флагман вітчизняної мариністики Антон Санченко — дослідженням сучасного стану інформаційного простору України. «Мобілізаційний» характер збірника підкреслює і його лаконічний дизайн, розроблений Марією Лавренюк в естетиці, близькій до самвидаву — невеликий формат, скупа мальована графіка, шрифт друкарської машинки.
Власне воєнна тема представлена у збірнику репортажними матеріалами Мар'яна Нищука, Любові Якимчук, Тараса Греня, Ірини Лисак безпосередньо з Донбасу. Органічно доповнюють їх інтерв'ю Юрія Камаєва «Війни ніколи не починаються зненацька» та нарис Остапа Яриша «Наші в ваши домах, ваші — в наших гробах» — про донецьких «біженців», що з першими пострілами заполонили курорти Трускавця.
«Своїм читачем» засновники порталу вважають людину, яка хоче щось робити. Тому економічний блок книги включає методичні матеріали, про те, як грамотно започаткувати бізнес в Україні та Польщі, написані фахівцями польських та українських дозвільних структур. Доповнюють їх інтерв'ю з людьми, яким вдалося розбудувати власну справу.
«Якщо не думати про культуру — за що ж ми тоді воюємо?» — запитав свого часу Вінстон Чорчілл. Саме тому на сторінках збірника знайшлося місце матеріалам про українське кіно та традиційну львівську кухню, перспективи польсько-українського туризму та незаслужено забуті знаменні та пам'ятні місця.
Упорядники збірника так позиціонують його місце в сучасному інформаційному просторі: «Інтернет – найактуальніший спосіб читати нове. Книга – найкращий спосіб перечитувати потрібне.»
А перечитувати  написане весною року дві тисячі чотирнадцятого нам доведеться ще не раз. Перечитувати  часто і вдумливо.

Модератор — Сергій Синюк.

 

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»