Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація польсько-німецько-українського часопису “Радар” (Київ)

Дата події: 18.06.2010 18:00

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію польсько-німецько-укранського часопису «Радар», що відбудеться 18 червня.

Початок – о 18:00.

«РАДАР» публікує поезію, прозу, драматургію, репортажі, критику, есеїстику. Все, що є літературою в її широкому та мультимедійному сенсі. Друкований «РАДАР» – це тематична добірка текстів, натомість інтернет-сайт присвячений поточному та актуальному, він до того ж виконує роль інформаційного ресурсу, зосередженого на літературних та культурних новинах із трьох країн – Польщі, Німеччини та України.
Серед авторів «РАДАРУ» вже сьогодні є яскраві письменники та критики, які формують атракційне та сучасне обличчя своїх літератур: Тімо Берґер, Ян Бьотхер, Керстін Прайвус, Адріан Касніц (Німеччина), Евґеніуш Ткачишин-Дицький, Тадеуш Домбровський, Йоанна Павлюськєвіч, Юліуш Страхота (Польща), Таня Малярчук, Сергій Жадан, Богдана Матіяш, Павло Коробчук (Україна).
Видавець часопису – Асоціація «Вілла Деціуша»
Видається за підтримки культyрної фундації «Allianz» і Міністерства культури та національної спадщини Республіки Польща.
Презентація відбудеться за участи Остапа Сливинського, Олега Коцарева, Світлани Поваляєвої, Інни Завгородньої, Наді Кельм. 

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м. «Золоті Ворота».
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»