Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичних збірок Ірини Шувалової “Аз” і “Ос” (Львів)

Дата події: 13.02.2015 18:00

Книгарня “Є”, видавництво “Смолоскип” і “Електрокнига” запрошують на презентацію поетичних збірок Ірини Шувалової “Аз” і “Ос”, яка відбудеться 13 лютого. Початок — о 18.00. Модератор — Настя Євдокимова.

Поетка і перекладачка, лауреатка літературних конкурсів літературних конкурсів, одна з найяскравіших сучасних письменниць Ірина Шувалова у рамках “Шувалова_туру” презентує відразу дві нові поетичні збірки “Аз” і “Ос”.
Друга і третя поетичні збірки Ірини Шувалової народилися двійнятами: після дебютної книги поетки «Ран», яка побачила світ 2011 року, настала черга «Ос» і «Аз» (обидві датовані осінню 2014 року). Як і більшість близнюків, дві нові збірки схожі – й разюче відмінні одночасно.
«Ос» — це книга води й вітру; елементальна й ефемерна водночас. Іще — це книга зворотного дорослішання, доростання поета до свого власного коріння. Тут метафори тоншають, а невагомий світ сутінків і напівтонів заступає важку чорно-біло-червону кольорову гаму. Зрештою, «Ос» — це книга страхів, але водночас і книга безупинного невтомного безстрашного сподівання. Це крок у прозорість, яка у відповідь розкриває свої обійми.
«Аз» — третя книга поезій Ірини Шувалової й перша літера старослов’янської абетки. Також «аз» означає «я», і так перша літера алфавіту добігає кінця в собі – останній, а остання набуває початку в собі – першій. Змія кусає себе за хвіст – і триває вічно. «Аз» – книга циклів: вона вся – подорожі й повернення; припливи і відпливи; смерть, переродження і тривання; зрощення, розлука і знову повернення в нерозривну суцільність. Стихія цієї книги – земля, з якої – крізь її червону глину, глевкий порох, камінні брили, мертву кору – безупинно і вперто пнеться назовні невтомне зелене життя. Аз – це початок саду.

***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»