Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Ярослави Блек «Зелена бляшанка» (Івано-Франківськ)

Дата події: 22.08.2017 18:00

Книгарня «Є» та вида вництво “Лілея-НВ” запрошує на презентацію поетичної збірки Ярослави Блек «Зелена бляшанка», яка відбудеться 22 серпня. Початок — о 18.00. Модераторка – Марія Микицей.

Цього року Ярослава Блек стрімко дебютувала з поетичною збіркою «Зелена бляшанка» — книжкою з почуттям смаку і смаком європейської традиції. Перекладаючи з німецької мови, зокрема дитячі вірші Джеймса Крюса, Ярослава навчилася сприймати світ саме так – позитивно і повчально. ЇЇ поетичний світ надзвичайно яскравий, барвистий, повний живих кольорових образів. Тут «між квітами в траві зникає літо, і сонце котиться за теплий мур», «поорана рілля тонкими смужками до неба», і «зорі кульбаба золотом зійшла». Ці вірші прості і життєво мудрі, поєднані з природою і навколишнім світом, наче замішані на шелесті листя у верхів’ях дерев, вистояні на гірському вітрі. Читаючи їх, розумієш, що в житті є білі смуги і сірі – чорних немає.

Ярослава Блек — родом з Городенки, мешкає в Кельні, викладає, перекладає, дописує в німецькомовні й англомовні видання есеїстику, казки, оповідання. В Україні були друковані її переклади з німецької та поезія для дітей.

Адреса книгарні «Є»:
 м. Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 31,
3-й поверх.
Тел.: (094) 928-31-41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»