Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Олени Гусейнової «Супергерої» (Дніпро)

Дата події: 06.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної збірки Олени Гусейнової «Супергерої», яка відбудеться у вівторок, 6 грудня. Початок — о 18.30. Модераторка — Наталка Дьоміна.

Чи є супергерої серед нас, а не лише в голівудських фільмах? І чи знайдеться місце Росомасі, Бетмену чи Спайдермену серед поетичних рядків? На ці питання поетеса Олена Гусейнова відповідає однозначно: «Так!». Пересвідчитися у її правоті, послухати неймовірну поезію, що може збалансовувати та розбалансовувати і яка розповідає історії і передає почуття щиро і безпосередньо, можна буде під час презентації. Ця книга, до речі, – ще один ілюсторський експеримент творчої майстерні «Аґрафка» — художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. І її варто не лише читати, а й роздивлятися.

«Під час написання «Супергероїв» я прагнула створити поетичну книжку, а не поетичну збірку, — розповідає Олена Гусейнова. — Саме тому це не колекція дрібних розповідей, а одна велика історія. Вона починається, триває і завершується. У ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, у суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами Творчої майстерні «Аґрафка» . І це дуже цікавий досвід».

«Супергерої» – це книжка про і книжка для. Буденна недосконалість обертається в ній джерелом для знаходження (або втрати) суперсили. Тексти рухаються в ній від ретро-іміджів до вкрай сучасних образів. Герої рухаються містом, яке то засинає, то прокидається. Любовне життя, особиста міфологія, потреба і неможливість дому зникають в недосяжному «там». І проявляються в невиразному «тут» як круті костюми та маски, як неослабна рішучість йти проти натовпу, як закони гравітації та квантової механіки. Головна суперсила героїв книжки в тому, щоби знати і пам`ятати. Бетмен пам’ятає, що не може просто вбити Джокера. Спайдермен знає, що просте життя не починається ніколи.

Адреса книгарні «Є»:
м. Дніпро,
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі).
Тел.: (056) 732-13-92

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»