Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Олени Герасим'юк “Глухота” (Львів)

Дата події: 01.04.2015 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Смолоскип” запрошують на презентацію поетичної збірки Олени Герасим'юк “Глухота”, яка відбудеться 1 квітня. Початок — о 18.00. Модератор — Маріанна Кіяновська.

Олена Герасим’юк – поетка, есеїстка і перекладачка, поетичне відкриття 2013-го року. Лауреатка Першої премії у Конкурсі молодіжної поезії пам'яті Леоніда Кисельова (2012), Міжнародної україно-німецької літературної премії імені Олеся Гончара (2013), Другої премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» у номінації «Поезія» (2013), Перша резидентка Першої в Україні резиденції для письменників «Станіславський феномен» (2013). Окремі вірші перекладено англійською, литовською, грузинською, італійською, німецькою, сербською, польською, білоруською та російською.

Тарас Прохасько: «Сильна поезія Олени, яка відключає мислення, дере та не залишає ніяких сумнівів».

Дмитро Стус: «Молодий поет Олена Герасим’юк з числа тих, хто з перших кроків кидає виклик солодкавій традиції, надмірній чуттєвості, романтиці як такій».

Іван Андрусяк: «Поета з таким голосом в Україні не було давно. Те, що він зявився – дуже добрий знак».

Збірка «Глухота» (вид-во «Смолоскип», 2014)це поезія на межі, з фольклором і надривом. «Глухота»це світ навколо, який не здатен почути Слово. 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»