Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Мирослава Лаюка «Осоте! » (Івано-Франківськ)

Дата події: 11.06.2013 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують на презентацію поетичної збірки Мирослава Лаюка «Осоте», яка відбудеться 11 червня.

Початок о 18:00.

Минулого року молодий поет із села Смодна Косівського району Мирослав Лаюк став лауреатом І премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» за поетичний рукопис «Осоте!». Журі в складі Наталки Білоцерківець, Ростислава Семківа та Олега Коцарева визначило його доробок найкращим серед десятків робіт, поданих на конкурс, і щойно Мирославові вірші вийшли книгою, яку автор презентуватиме у Івано-Франківську 11 червня.

Поет Василь Герасим’юк у післямові до книги «Осоте» називає Мирослава Лаюка «поетом для «людей книги». Він пише: «Навіть коли мова ще не вироблена, але – своя – вже своя – відчуваєш же. Бо подекуди своїми неоковирностями та незграбностями вона щемніша тобі від «вирихтуваних» фрагментів. Ця мова вже здатна зацікавити.

«Книжка «осоте!» – це 123 вірші про одне ім'я, – йдеться у анотації до книги, – можете вдавати, що не знаєте цієї історії, заглядати в словник з ботаніки чи тримати в руках цю рослину, але то не змінить вашої участі. читайте й рахуйте, промовляйте вголос – як вам підказує шкіра».

Ведучим презентації буде поет і журналіст Василь Карп’юк.

Презентація поетичної збірки «Осоте!» відбудеться у Книгарні «Є» на 4 поверсі у вівторок, 11 червня, о 18:00. Вхід вільний.

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
4-ий поверх.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»