Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Мирослава Лаюка “Метрофобія” (Львів)

Дата події: 29.05.2015 18:00

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію поетичної збірки Мирослава Лаюка “Метрофобія”, яка відбудеться 29 травня. Початок — о 18.00.
Модератор — Марта-Квітослава Чавага.

«Метрофобія» — друга збірка поезій Мирослава Лаюка. Це простір мови й світу, який вона творить. Світу, що починається з маленьких автобіографічних історій (якщо вірити авторові), позначених штрихпунктиром шкільних дерев, закинутих будівель, будинків для пристарілих, дитячих дурок та цвинтарів, і доростає до сонетарію — великого й різного світу Езри, в якому розкішно житиметься усім поціновувачам цього не вельми поширеного нині віршованого жанру. Розкішне художнє оформлення Жанни Кадирової ще більше увиразнює цей світ, структурує і надає йому монументальних рис, але водночас ніби вибудовує окрему паралель, окрему перспективу руху в глибину розглядання, прочитання, інтерпретації.

«Поезія Мирослава Лаюка є поезією мисливця. Мисливця за дивним, часто навіть дивакуватим, за сенсами чи навіть за контр-сенсами. [...] Мистецтво для нього є чимось природним, тим, що може виходити з тебе, як піт, як голос, як запах. Чому не обов’язково треба вчитися, а можливо, обов’язково треба не вчитися» (Володимир Єрмоленко, філософ).
На презентації йтиметься про фобії й дерева, поезію і любов, лінь і натхнення, мозаїки, фізики й закинуті будівлі, про те, як, навіщо й чому — твориться.
Мирослав Лаюк (нар. 1990 р. на Прикарпатті) – автор поетичних книжок «Метрофобія» (Львів: Видавництво Старого Лева, 2015), «Осоте!» (Київ: Смолоскип, 2013). Лауреат премій «Літакцент року», «Коронація слова», «Смолоскип», ім. О. Гончара тощо.

Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»