Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Мирослава Лаюка «Метрофобія» (Івано-Франківськ)

Дата події: 28.05.2015 18:00

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують вас на презентацію нової поетичної збірки Мирослава Лаюка «Метрофобія», що відбудеться 28 травня.
Початок о — 18:00.

У четвер, 28 травня, у франківській Книгарні «Є» відбудеться презентація нової поетичної збірки Мирослава Лаюка «Метрофобія», яка щойно вийшла у «Видавництві Старого Лева». Як пише поет Павло Коробчук, «в книжці – багато природи, рослин, тварин, релігійності, неурбаністичних персонажів. І сонетів, бо Лаюк чи не єдиний молодий поет, який активно використовує цю форму віршування.

У поезії Лаюка мені не вдається знайти слабких місць. Просто коли його читаєш, то розумієш, що він саме це й хотів сказати, і він це каже впевнено, переконливо, виправдано. Деякі тексти, якщо взяти окремо, можуть не вловлюватися як самодостатні, але в контексті циклів віршів, якими любить писати Мирослав, картинка стає цілісною. Його вірші часто водночас й іронічні, і серйозні».
Книжку оформила відома українська художниця Жанна Кадирова.
Мирослав Лаюк 2012 року став лауреатом І премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» за поетичний рукопис «Осоте!». Він також є переможцем книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2013» в номінації «Поезія».
Зустріч відбудеться у Книгарні «Є» на 5 поверсі 28 травня, о 18:00. Вхід вільний.

***

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.
Вхід вільний.

 

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»