Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної збірки Ігоря Астапенка «Лихотомія» (Вінниця)

Дата події: 09.11.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Самміт-книга» запрошують на презентацію поетичної збірки Ігоря Астапенка «Лихотомія», яка відбудеться 9 листопада за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Микола Антощак.

Лауреат І премії Міжнародного конкурсу найкращих творів молодих українських літераторів «Гранослов» Ігор Астапенко презентує у Вінниці поетичну збірку «Лихотомія». «Лихотомія» – це біль супроти болю, впритул болю, біль-болем: виболений, вивірений, не уявний. Лімфатичні потоки свідомості породжують не страх, не слабкість, а – переливання метафор. Авторська інтерпретація Танатосу – не що інше, як глибока жива лінія під сумом.

Ігор Астапенко народився 16 березня 1992 року у місті Біла Церква. У 2015 році закінчив КНУ ім.Т. Шевченка (Інститут філології). Публікувався в газетах «Літературна Україна», «Українська літературна газета», «Україна молода», «Література і життя», «Гарний настрій»; альманахах «Свій-й-танок», «Сполучник»; англомовній антології «Terra poetica». Автор поетичної збірки «Щільник» (2015).

Адреса книгарні «Є»:
м. Вінниця,
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»