Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної книжки Олени Гусейнової “Супергерої” (Харків)

Дата події: 15.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію поетичної книжки Олени Гусейнової “Супергерої”, яка відбудеться у четвер, 15 грудня. Початок – о 18.30. Модератор – Ростислав Мельників.

Чи є супергерої серед нас, а не лише в голівудських фільмах? І чи знайдеться місце Росомасі, Бетмену чи Спайдермену серед поетичних рядків? На ці питання поетеса Олена Гусейнова відповідає однозначно: «Так!». Пересвідчитися у її правоті, послухати неймовірну поезію, що може збалансовувати та розбалансовувати і яка розповідає історії і передає почуття щиро і безпосередньо. Ця книга, до речі, – ще один ілюсторський експеримент творчої майстерні «Аґрафка» — художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. І її варто не лише читати, а й роздивлятися.

«Під час написання «Супергероїв» я прагнула створити поетичну книжку, а не поетичну збірку, — розповідає Олена Гусейнова. - Саме тому це не колекція дрібних розповідей, а одна велика історія. Вона починається, триває і завершується. У ній дуже конкретний простір розгортання і дуже конкретні герої, у суперсили яких я справді вірю. Але після того, як книжка була дописана, виникла потреба розхитати цю міцно сплетену тканину. Саме це відбувається зараз у співпраці з ілюстраторами Творчої майстерні «Аґрафка». І це дуже цікавий досвід».

Адреса книгарні «Є»:
м. Харків,
вул. Сумська, 3,
ст. м. «Історичний музей».
Тел.: (057) 731-59-49

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»