Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація поетичної книжки Христини Дрогомирецької “Навігатори не працюють у темряві” (Львів)

Дата події: 30.11.2015 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Електрокнига” запрошують на презентацію поетичної книжки Христини Дрогомирецької “Навігатори не працюють у темряві”, яка відбудеться 30 листопада. Початок — о 18.00.

«Навігатори не працюють у темряві» — це відбитки обцасів пам'яті. І неважливо, чи це особисті спогади, чи архетипні вкраплення, чи зустрічі з уявним. Вони відбиваються одне в одному, перетікають одне в одного. Любов медитує тілесністю, локалізує себе у метафорах, позбувається важкого тіла, і  вивільнений дух освоюється у просторі без кордонів і часових індикаторів. Вірші задають новий часовий відрізок, що починається при заході сонця. Тоді стираються рамки, простір за вікном затушовується чорним, відключаються табу. Він переходить у Неї, Вона переходить у Нього, і так до безкінечності.

Христина Дрогомирецька народилася 8 червня 1989 у Львові. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка, факультет іноземних мов. Магістр. Викладає англійську, перекладає, пише. Є публікації віршів та короткої прози у харківський «Лаві» та “Новій прозі",  токож є автором критичних статтей зі світової літератури і мистецтва у книгознавчому часописі «Коло», на порталах: «Буквоїд», «Litcentr», «Друг читача».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»