Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив» (Київ, Хрещатик)

Дата події: 21.09.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію підліткової повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив» у четвер, 21 вересня о 18:30. Модератор – Оксамитка Блажевська.

Любите детективи? А розбишацькі читали? Леся Дика і Сергій Василевський, головні герої повісті Діани Мельникової «Розбишацький детектив», – справжнісінькі добрі розбишаки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керують добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго. Сюжет книжки заінтригував? Тоді приходьте на презентацію цієї суперзахопливої повісті й ви станете учасником або ж спостерігачем неймовірного детективного квесту в книгарні «Є». Розбишацький настрій вам гарантований!

Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», що його проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Діана Мельникова – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася у столиці Узбекистану Ташкенті. У дитинстві жила спочатку в Ташкенті й Таллінні, згодом переїхала до Донецька. Закінчила Донецький національний університет. У 2014 році переїхала на Дніпропетровщину, де працювала на радіо. З 2015 року живе в Києві й працює вчителькою української мови та літератури в школі №35.

Адреса книгарні “Є”:
 м. Київ,
вул. Хрещатик, 46
Телефон: (044) 337 97 72
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»