Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація першої дитячої книги для iPad (Львів)

Дата події: 27.09.2011 16:00

Книгарня “Є”запрошує журналістів та всіх зацікавлених на прес-конференцію — презентацію першої української інтерактивної дитячої книги для iPad, яка відбудеться 27 вересня.

Початок — о 16.00.

Книга Галини Малик «Забавлянки», намальована Вікторією Намозовою, ожила завдяки «Видавництву Старого Лева» та компанії «Arivo».

Упродовж останніх місяців ринок українських програмістів струсонула ідея робити електронні інтерактивні книги. Але “Видавництво Старого Лева” та компанія “Arivo” стали перші! Ви зможете побачити Першу українську дитячу інтерактивну книгу на екрані завдяки відеопрезентації з iPad.

Це перший крок до того, аби App Store, який є у 123 країнах світу, включно з Білоруссю, Узбекистаном та Тринідадом і Тобаго, нарешті з’явився і в Україні.
Відтепер Україна є на App Store! Принаймні українська діаспора може стати активними покупцями української книжки для найменших.

За посиланням http://itunes.apple.com/us/app/id464064178?mt=8 користувачі iPad зможуть її придбати за 1,99 $.

Забавлянки – це збірка ігрових віршиків відомої української дитячої письменниці Галини Малик. Електронна інтерактивна версія дозволяє дитині самостійно бавитися з книжечкою: пересувати деталі, оживляти картинку, видобувати звуки, а ще – слухати. Начитала текст –головний редактор видавництва Мар’яна Савка.

Журналісти, які прийдуть на презентацію, отримають безкоштовні паролі для скачування на iPad.

***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»