Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація першого академічного видання книжки «Холодний Яр» Юрія Горліса-Горського за участі історика та перекладача Сергія Луніна (Запоріжжя)

Дата події: 31.08.2017 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію першого академічного видання книжки Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» за участі історика та перекладача Сергія Луніна, яка відбудеться 31 серпня. Початок — о 18:30.

«Холодний Яр» – спогади вояка, які читати легко, ніби пригодницький роман, і корисно, як багате на факти джерело про маловідому сторінку нашої історії: повстанський рух під прапором Української Народної Республіки. Уперше після 1961 року виходить автентичний текст. Крім того, це перше академічне видання, яке відображує всі відомі прижиттєві версії від 1932 до 1938 року. Книжка доповнена статтями, у яких розглянуто спогади Горліса-Горського як історичне джерело, а також наведено деякі зауваги щодо його біографії, яку досліджувати виявилося вкрай непросто.

Адреса книгарні «Є»:
 м. Запоріжжя
просп. Соборний, 137.
Тел.: (094) 885-39-03.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Один відгук

  1. Людмила Даниленко

    Дякую за приємну зустріч наприкінці літа. Гарнв столична атмосфера у центрі Запоріжжя. Чекаю нових літературних заходів.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»