Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація перекладу книжки Ерленда Лу (Київ)

Дата події: 21.10.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Фоліо» запрошують на презентацію нового перекладу з норвезької книжки Ерленда Лу «Тихі дні в Перемішках», яка відбудеться 21 жовтня.

Початок — о 18.00.

Ерленд Лу – популярний норвезький письменник і драматург. Авторський стиль письменника легко впізнати, його характеризують як «фірмово наївний». Ерленд Лу часто використовує іронію, гротескні перебільшення і гумор. Книжки письменника перекладені багатьма мовами світу.

«Тихі дні в Перемішках» – роман про кризу. Кризу сорокарічного віку, кризу подружніх взаємин, коли приходить втома і байдужість, кризу професійну, коли працювати вже не сила, а удача ніяк не приходить, творчу, світоглядну, сексуальну врешті-решт. Не йдеться там хіба про фінансову. Це роман про несподівані випробування на сімейному відпочинку у горах, після якого все буде по-іншому, — хоча...

Перекладач книжки Ерленда Лу «Тихі дні в Перемішках» — Ірина Сабор, співкоординатор УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДНІВ, які відбудуться 1-3 листопада 2010 року в Осло (Норвегія) в рамках проекту «European Literature in the Ukrainian Context & Ukrainian Literature in the European Context».

Друга частина презентації присвячена програмі УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКИХ ЛІТЕРАТУРНИХ ДНІВ.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Генеральний медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»