Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація новинок від Видавництва Старого Лева (Тернопіль)

Дата події: 02.10.2011 14:00

Книгарня «Є» та Видавництво Старого Лева спільно з Мар’яною Савкою запрошують Вас на презентацію нових книг, які були презентовані на Форумі видавців, яка відбудеться 2 жовтня.

Початок – о 14:00.

Старенький Лев у поті свого волохатого чола працював над новими книгами, щоб на львівському форумі видавців його маленькі читайлики отримали нові, якісні, цікавезні книги, а тепер він подорожує по різних містах, щоб більше його шанувальників могли ближче з ними познайомитися. «Видавництво Старого Лева» у цьому новому доробку презентує цілком нових авторів, з якими ще досі не працювало, і навіть відкриває нові імена – і письменників, і художників.

Насамперед книга з дотепними милими віршиками Романа Скиби і розкішними акварельними ілюстраціями Марічки Михайлошиної «Баламутинки».

Збірничок казок Лесі Мовчун з ілюстраціями молодого художника Дмитра Кузьменка «Арфа для павучка» має всі шанси стати улюбленою книжкою вашої дитини і бути зачитаною до дір. Бо казки в ній такі теплі, зворушливі, словом, Леся Мовчун належить до когорти найкращих українських письменників сучасності. Кожна казка – маленький шедевр. А від малюнків Дмитра годі відірватися.

Отож ми підійшли до останньої з кольорових новинок. (Тут волохате чоло зрошує холодний піт хвилювання, а лев’яче серце гупає втричі швидше!). Це ж книга-візитка – віршована казка від вірної подруги Старого Лева Мар’яни Савки «У місті Старого Лева» з ілюстраціями Володимира Штанка, достойного сина достойних батьків-художників. 29 віршованих строф захоплюючого сюжету, кожна з яких починається єдинопочатком: «У місті, що зветься по-княжому – Львів». І хто ще не бував у Львові, то, побачивши цю книгу, пакуватиме валізи. А хто не раз бував у Львові… також пакуватиме валізи – аби приїхати ще раз.

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Валова, 7-9.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»