Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книжки віршів Юлії Мусаковської «ПОЛЮВАННЯ НА ТИШУ» (Тернопіль)

Дата події: 08.11.2014 17:00

Книгарня «Є» та видавництво «Крок» запрошують на презентацію нової поетичної книжки Юлії Мусаковської «Полювання на тишу», яка відбудеться 8 листопада.

Початок – о 17:00.

У суботу 8 листопада Юлія Мусаковська та видавництво «Крок» представлять нову збірку авторки, до якої увійшли вірші, написані протягом останніх чотирьох років. Книжка була видана за результатами поетичного конкурсу DICTUM, вперше проведеного видавництвом «Крок» 2013 року. Авторка розкаже про подвійну концепцію книжки,основні тематичні лінії та свої відносини з тишею, читатиме вірші та відповість на питання слухачів. Редактор видавництва «Крок» Юрій Матевощук поділиться враженнями від конкурсу DICTUM та очікуваннями щодо його майбутнього.
«У «Полюванні на тишу» Юлія Мусаковська ловить свого читача на голос, який виловлює із усього цього довколишнього галасу і веде за собою, підбираючи слова, як хлібні крихти, щоб знайти дорогу до себе. Ловіть її на слові, доки воно підійшло так близько, доки воно довірилося вам, доки тиша не вполювала його…», — каже про збірку Галина Крук.

Ключем до паралельної реальності збірки може стати сказане авторкою «я -інтуїтик і містик». Це допомагає спробувати зрозуміти й впорядкувати в голові знаки, символи, сюжети, натяки. Серед них чимало таких, які можна назвати сакральними, але водночас вони необтяжені пафосом і не завалені вицвілими німбами. Образи «Полювання на тишу», ніби створені для того, щоби розглядати їх деталі, а пластичні рядки проростають в пам’ять.

Василь Махно про вірші збірки сказав «…у своїй серцевині вони — метафізичні, а їхня конкретика і реальність розмиті до тої міри, на яку може собі дозволити сучасний поет, зберігаючи свій голос і мовчання у амфорах силабо-тоніки».

Юлія Мусаковська – поетка, перекладач шведської літератури. Авторка збірок поезії «Полювання на тишу» (Тернопіль, «КРОК», 2014), «Маски» (Київ, «Смолоскип», лауреатська серія, 2011); «На видих і на вдих» (Київ, «Факт», 2010).  Лауреатка І премії Dictum від видавництва «Крок». Лауреатка ІІ премії конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), ІІ премії всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» (2011) в номінації «Пісенна лірика» та багатьох інших конкурсів. Авторка публікацій у часописах «Кур’єр Кривбасу», «Київська Русь», «Четвер», «Березіль» та ін., в різноманітних альманахах та антологіях.

Учасники презентації:
Юлія Мусаковська — авторка
Юрій Завадський — Видавництво «Крок»
Модератор: Юрій Матевощук — Видавництво «Крок»

***
Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль,
вул. Валова, 7-9

Вхід вільний
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»