Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книжки Максима Кідрука (Київ)

Дата події: 13.10.2010 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують Вас на презентацію нової книжки Максима Кідрука «Подорож на Пуп Землі», яка відбудеться 13 жовтня.

Початок о 18.00.

Нова пригодницька книжка Максима Кідрука розказує про крихітний острівець Те Піто о Те Хенуа – острів Пасхи, загублений у південній частині Тихого океану, який попри нікчемні розміри, став домівкою для однієї з найзагадковіших цивілізацій в історії людства. Ця книга про мовчазні гори, пекучі джунглі та холодну пустелю.
Максим Кідрук за освітою — інженер-енергетик, за покликанням — невтомний мандрівник. Якийсь час працював програмістом CAD-систем, інженером, менеджером. Видав кілька технічних книжок про тривимірне моделювання та проектування. Зараз Максим навчається в аспірантурі і продовжує невпинно мандрувати, досліджуючи найбільш віддалені та екзотичні країни світу. Швеція, Норвегія, Італія, Франція, Фінляндія, прибалтійські країни, Мексика, Китай, Еквадор, Перу, та Чилі — це ще не повний перелік країн, в яких довелося побувати за останні три роки...

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»