Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книжки Деяна Айдачича «Еротославія» (Київ)

Дата події: 23.06.2015 18:00

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію нової книжки Деяна Айдачича «Еротославія: перетворення Ероса в слов'янських літературах». Учасники розмови: Тамара Гундорова, Павло Михед, Олена Дзюба-Погребняк, Деян Айдачич. Захід відбудеться 23 червня. Початок о 18.00.

У книзі Еротославія : перетворення Ероса в слов’янських літературах (Tempora, 2015) учений-славіст Деян Aйдачич інтерпретує перетвворення любові й еротизму в слов’янських літературах, показує художні, історичні та антропологічні чинники у творах про кохання різних епох – від оповідань та віршів усної традиції, віршів поетів Дубровника доби Відродження, прози та поезії XIX та XX століття до текстів сучасних авторів. Aйдачич зосереджується на світі почуттів, мотиві спокушання, сорому, перелюбу і блуду, утримання від кохання, інфантилізму та ювенілізації, висвітлюючи також уявні описи кохання й тіло майбутнього в творах наукової фантастики а також уявлення про Іншого у коханні.
Деян Айдачич  славіст, філолог та фольклорист, є професором кафедри слов’янської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Редактор багатьох авторських та тематичнихзбірників в Сербії, України та Польщі. Засновник і головний редактор фольклористичного та етнолінгвістичного журналу «Кодови словенских култура», засновник і головний редактор «Українсько-сербського збірника Украс»,керівник «Проекту Растко» електронної бібліотеці сербської культури в Інтернеті.

До участі запрошені: Тамара Гундорова, Павло Михед, Олена Дзюба-Погребняк, Деян Айдачич.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»