Приходь
Календар
Липень 2015
П В С Ч П С Н
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книжки Богдана Жолдака «УКРИ» (Київ)

Дата події: 02.07.2015 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» запрошують на зустріч із Богданом Жолдаком. Зустріч відбудеться у рамках презентації його нової книжки «УКРИ» 2 липня у Книгарні «Є» за адресою: вул. Лисенка, 3. 
Початок о 18.00.
Модеруватиме зустріч Іван Малкович.

З анотації до книжки:
«Кіноповість «УКРИ» відомого українського письменника, драматурга та кіносценариста Богдана Жолдака — це бойова проза про сучасне АТО. Майже сто років тому Юрій Яновський створив неперевершені взірці про тодішнє АТО, узявши фактаж із вуст Юрка Тютюнника.«УКРИ» — це суцільний «екшн», заснований на реальних подіях російсько-української гібридної війни, в якій сучасні українці, подібно до героїв «Енеїди», відчайдушно жартують зі смертю, захищаючи свою землю і честь. Для читачів майже всіх поколінь»

Богдан Жолдак – найбільший письменник сучасної України (власна вага 154 кілограми).
Народився 13.02.1948 р. в сім’ї письменників-незаможників.
Має вищу філологічну освіту (Закінчив у 1972 році Київський держуніверситет ім. Т.Г. Шевченка).
Викладав у школі українську мову та літературу, потім організував дві дитячі кіностудії. Писати прозу почав іще в 60-і, однак опублікуватися тоді не вдавалося, друкував лише карикатури, оприлюднився лише в 82-у році як драматург: “Гопак-опера Конотопська відьма” (Академічний театр ім. Франка в Києві), “Хто зрадить Брута?” (там же), та багато інших п’єс у різних театрах України. Перемагав неодноразово з п’єсами на республіканських конкурсах.
Автор сценаріїв до кінофільмів “Козаки йдуть”, “Відьма”, “Іван та кобила”, “Дорога на Січ” та безлічі короткометражних ігрових, анімаційних, документальних, відео стрічок.
Створив перший в Україні майстер-клас з кінодраматургії на кінофакультеті КДІТМу.
Був шоуменом кількох телевізійних програм, ведучим щотижневої радіопередачі “Брехи – літературні зустрічі з Богданом Жолдаком” .
Прозу друкував у багатьох часописах та газетах України, увійшовши до течії “Нова хвиля”. Прозові збірки “Спокуси”, “Яловичина – макабрески”, “Як собака під танк”, “Бог буває”. Публікувався в прозових перекладних альманахах США, Канади та Німеччини.
Брав участь у багатьох мистецтвознавчих конференціях та семінарах, а також в прямих мистецьких радіо- та телеефірах.
Друкує в газетах та часописах мистецтвознавчі статті. Окрім того, дуже плідно працює в жанрі мистецтвознавчого оповідання. Має й чималий доробок у специфічному жанрі “мистецтвознавстві-через-пародію”, де предмет дослідження аналізується за допомогою гротесковї пародії на нього. Учасник Національної спілки письменників України та Національної спілки кінематографістів України.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»