Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книги Дари Корній і Тали Владимирової “Крила кольору хмар” (Київ)

Дата події: 23.04.2015 18:00

“Клуб сімейного дозвілля” та Книгарня “Є” запрошують на презентацію книжки Дари Корній і Тали Владимирової “Крила кольору хмар”.
Початок — о 18 годині.

Дара Корній і Тала Владмирова вже не вперше виступають у творчому тандемі — перший їхній роман у співавторстві, «Зозулята зими», мав чималий успіх. Письменниці віднайшли власний унікальний шлях у світі вітчизняного фентезі і створюють сучасну магію — живу і реальну… Споконвіку світ існує як протистояння — та водночас рівновага між добром і злом, темрявою і світлом. Та настає час, коли в одвічний двобій втручається таємнича третя сила — сіра… На перший погляд Ада звичайна дівчина: мешкає у Львові, навчається на психолога, а у вільний час підробляє в нічному клубі «Темний янгол». Та під одягом дівчина приховує сірі крила… Вона — той самий сірий янгол, який існує на межі між темрявою і світлом. Проте настає час, коли вона мусить зробити власний вибір. Від кольору крил, що вона обере, залежить рівновага світу…

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Спаська, 5.
Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

 

2 відгуків

 1. Лілі

  Ну що сказати? Книга мені не сподобалася... хоча в той час, коли я її придбала було велике бажання прочитати хороше українське фентезі.

  Початок не інтригує. Банально — бабуся, внучка (у такій манері десятикласниці пишуть свої шкільні твори).

  Ставленні головної героїні до Ірен якесь плутане — то вона за неї заступається, то у розмові із самою Ірен поводиться доволі різко. Образ господаря клубу теж недосконалий. То він уявляється милим чоловічком, якого обслуговує наша героїня. Далі... він злий янгол. І головне — чому злому генієві так забажалося душу тієї Ірен? Авторки щось намагалися пояснити, але всі мотиви « висмоктані» з пальця.

  А внутрішній світ героїні — читаєш і не хочеться читати. Її душа абсолютно НЕ ЗРОЗУМІЛА. Думки наче у шизофреніка. Спочатку міркує одне, потім інше. Логіки МАЛО.

  КНИГУ Я НЕ ДОЧИТАЛА. НЕ ЗАХОТІЛОСЯ.

  Можливо там далі (за 100ю сторінкою)сюжет й персонажі прописані більш досконало.

  Із позитивного варто додати: МОВА ЧУДОВА! МЕТАФОРИЧНА. ОБКЛАДИНКА — НЕЙМОВІРНО ЗАГАДКОВА.ДАРА КОРНІЙ — МИЛОЗВУЧНИЙ ПСЕВДОНІМ.

  Шановні наші літераторки, я дуже поважаю Вашу працю, але ця книга не дуже припала до смаку.

  Натхнення ВАМ.

  • Маріана

   Початок і справді досить заплутаний, сказала б навіть — затягнутий. Але після півсотні сторінок сюжет набирає обертів, особливо тих, хто розуміється в темі фентезі))

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»