Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової книги Артема Чапая «Понаїхали» (Київ)

Дата події: 18.09.2015 18:30

18 вересня о 18:30 видавництво «НОРА-ДРУК» та Книгарня «Є» запрошують на презентацію нової книги Артема Чапая «Понаїхали». Захід проходитиме в форматі відкритого спілкування автора з читачами, модератор – Микола Кравченко.

Артем Чапай народився в 1981 р. в Коломиї. Письменник, журналіст, перекладач, мандрівник. Після знайомства на власній шкурі з гауптвахтою навесні 2001 р. за участь в акціях «Україна без Кучми», покинув навчання в Академії СБУ. Став бакалавром філософії в Києво-Могилянській академії. Півтора року мандрував Америкою, заробляючи фізичною працею. Книга про цю першу подорож, «Авантюра», вийшла друком у 2008 р. Друга книжка, «Подорож із Мамайотою в пошуках України», стала фіналістом конкурсу «Книга року BBC-2011». Роман «Червона зона» увійшов у короткий список «Книги року ВВС-2014». У 2015 вийшла спільна з Катериною Сергацковою книга репортажів «Війна на три букви».
«Понаїхали» відстежує долі чотирьох Ткачуків: Юрія, Ольги та двох їхніх таких різних синів – Сергія й Володі. Невелика за обсягом книга охоплює понад десятиліття. Дія відбувається у вигаданому місті Білий Сад, а також у країнах, де доводиться працювати Ткачукам.
Поки нашого цвіту по всьому світу – Неньку заполонили мігранти. Сергій Ткачук бореться з нелегалами вдома, а тим часом його батьки працюють на заробітках за кордоном. Батько припускається помилки за помилкою, розвалюючи сім'ю. Мати намагається на відстані зберегти свою родину.
«Понаїхали» є першою частиною розпочатої Артемом Чапаєм трилогії про Білий Сад.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3
метро «Золоті ворота»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»