Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нової антології проекту «Наші 20-ті» «Атом у запрязі» (Київ, Лисенка)

Дата події: 23.01.2017 18:30

Видавництво «Темпора» та книгарня «Є» запрошують усіх охочих на презентацію антології фантастики 20-х років «Атом у запрязі», яка відбудеться 23 січня. Початок – о 18.30. Учасники: упорядниця книжки Ярина Цимбал та редактор видавничих проектів видавництва “Темпора” Олександр Стукало.

До антології увійшли три повісті: «Азіатський аероліт» Івана Ковтуна, «Ідуть роботарі» Володимира Владка та, власне, «Атом у запрязі» невідомого автора, що вибрав собі колективний псевдонім Блюм і Розен. У першій повісті читач знайде насичену пригодами оповідь про мандрівку в Сибір, до місця падіння відомого Тунгуського метеорита, або ж аероліта, як казали тоді. Друга повість показує, що роботи в українській літературі з’явилися майже зразу після їх «винаходу» Чапеком, а третя — що світ фізики й хімії невідомим фантастам теж був не чужий, ба більше, відкривав шлях до захопливих сюжетів і карколомних пригод.

Проект «Наші 20-ті» стартував рівно рік тому виданням антології детективу 20-х років «Постріл на сходах». Потім були антології любовного роману («Беладонна»), репортажів («Шляхи під сонцем») і зібрання всіх репортажів Майка Йогансена «Подорожі філософа під кепом». Окрім книжок, у рамках проекту виходять статті на сайті litakcent.com (рубрика 20-ті LIVE із Яриною Цимбал) та в журналі «Український тиждень».

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
м. «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»