Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нового випуску журналу про науку і мистецтво «Куншт» (Рівне)

Дата події: 09.10.2017 18:30

Книгарня «Є» та науково-популярний журнал «Куншт» запрошують на презентацію 7-го випуску видання, яка відбудеться 9 жовтня за участю співвидавця та головного редактора Кирила Безкоровайного. Початок – о 18.30.

Наука повинна ставати ближчою. Науково-популярний журнал «Куншт» з’явився в Україні стрімко і в потрібний час. «Куншт» – український науково-популярний журнал, який пояснює складні речі просто. У кожному випуску більше 100 сторінок авторських матеріалів, репортажів, колонок, які розкривають складні, але цікаві теми науки та технологій, тренди майбутнього та секрети минулого. Команда журналу співпрацює з низкою художників та фотографів для того, щоб «Куншт» приносив не тільки інтелектуальне, а й естетичне задоволення. У новому, сьомому номері журналу, можна прочитати багато нового і невідомого про час.
Над виданням працюють абсолютно різні люди: від кандидата наук і наукового співробітника до письменника-фантаста і графічного дизайнера. Основна ідея «Куншту» – наука як мистецтво. Якщо ви думаєте, що такого бути не може, то переконати вас у цьому спробує співвидавець та головний редактор журналу Кирило Безкоровайний.

Адреса Книгарні «Є»:
 м. Рівне
вул. Короленка, 2.
Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»