Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нового випуску науково-популярного журналу «Куншт» (Вінниця)

Дата події: 30.11.2017 18:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію нового випуску науково-популярного журналу «Кушнт», яка відбудеться 30 листопада. Учасники: випускові редактори Юлія Білоус, Микола Рачок, журналістка Інна Сандюк, фотограф Андрій Завертаний. Початок – о 18.00.

Журнал «Куншт» поєднує науку з креативним дизайном, розказує про ідеї та винаходи, які змінюють світ, пояснює те, що відомо вченим про Всесвіт. З кожним випуском журналу розширюються горизонти відомого та підтверджується ідея про те, що наука не позбавлена краси та творчості.
Що переслідує нас усюди? Від чого неможливо сховатися ні вдень, ні вночі? Що об’єднує Супутник Землі, місто в Британії та годинники «Breguet»? Відповідь проста – час, який у вигляді біологічного годинника «живе» навіть у нашому мозку. Творці журналу про науку як мистецтво «Куншт» розкажуть те, про що ви, можливо, й не задумувалися. Які концепції часу існують, чому він так швидко минає, і чи справді час – це частково наша з вами вигадка?
Новий, 7-й випуск «Куншту» особливий тим, що матеріал про історію годинників готувався вінницькими авторами із залученням колекції легендарного закладу – вітальні щасливого часу «Панъ Заваркінъ ти Синъ». Беріть із собою ручки і папір – учасники презентації допоможуть вам пізнати себе трохи більше.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Вінниця
вул. Соборна, 89.
Тел.: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»