Приходь
Календар
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нового видання книжки Тимофія Гавриліва “Де твій дім, Одіссею?” (Львів)

Дата події: 31.03.2015 18:00

Книгарня “Є” та Видавництво Анетти Антоненко запрошують на презентацію нового видання книжки Тимофія Гавриліва “Де твій дім, Одіссею?”, яка відбудеться 31 березня.

«Де твій дім, Одіссею?» – перша частина трилогії, до якої входять також романи «Чарівний світ» та «Вийди і візьми». Вперше виданий 2010 р. у видавництві “Кальварія”.

Світ зазнає докорінних змін, і сьогодні в ньому ніщо вже не таке, як учора. Вирушаючи в подорож, головний герой роману «Де твій дім, Одіссею?” не підозрює, що скоро опиниться в епіцентрі зіткнення культур і цивілізацій, а його пристрасть до шкіцування старої архітектури стане підставою для звинувачення його в підготовці теракту.
Роман Тимофія Гавриліва ставить на пробу одвічні цінності, національне і загальнолюдське. Оповідач торує шлях між примарами минулого і спокусами матеріального достатку. Сцени твору сповнені ліричності, комізму й інтелектуального гумору. Роман має кілька явних і прихованих кульмінаційних моментів, читач мовби потрапляє до дзеркальної кімнати, з якої багато виходів, проте лише один – справжній. Бо, кінець кінцем, вирішальною є мандрівка до себе.
«Де твій дім, Одіссею?» – гімн нескореності, дружбі та коханню. Змальовані в ньому події віддзеркалюють, а багато в чому випереджають час. Композиційно і стилістично бездоганно побудований текст читається на одному подиху.
Тимофій Гаврилів – письменник, блогер, перекладач, теоретик та історик літератури, лауреат загальноукраїнської літературної премії «Благовіст» (1996) та міжнародної літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша (2015). Пише вірші, есе, оповідання, романи. Твори письменника перекладено чеською, польською, німецькою, французькою, норвезькою, англійською і турецькою мовами.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»