Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація нового альбому гурту «Тінь Сонця» (Івано-Франківськ)

Книгарня «Є» запрошує на презентацію презентація нового альбому гурту «Тінь Сонця», що відбудеться 18 травня.

Початок – о 18:00.

«Тінь сонця» впевнено кують фолк-метал, піднімаючи бойовий дух українців у цей важкий час. В неділю 18 травня вони привезуть зброю від мороку і зневіри до Івано-Франківська. О 12:00 у Книгарні «Є» відбудеться прес-конференція гурту й презентація нового альбому «Грім в ковальні Бога».

Титул нового альбома лідер гурту Сергій Василюк пояснює так: «Бачачи всю ту несправедливість і кривду, яка твориться у світі, сам Всевишній закликає нас до боротьби і
кожному кує свою зброю!».

Диск музиканти видали ще 15 лютого, спільно з мистецькою аґенцією «Саме так!». Відтоді гурт дав 14 концертів. «Тінь Сонця» вже виступали у Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Вінниці, Хмельницьку, Полтаві, Луцьку, Львові, Києві, а 17 травня будуть у Тернополі. Тож «козацький рок» охоче слухають по всій Україні.

«Тінь Сонця» запрошує своїх слухачів та журналістів на зустріч у Книгарні «Є», аби поговорити про боротьбу за свободу і зрозуміти, чим кожна пісня гурту надихає нас на нові перемоги. Наприкінці зустрічі відбудеться автограф-сесія.

Пісні з нового альбому можна послухати на сайті групи (www.sunshadow.com.ua)
. Напередодні презентації «Грім в ковальні Бога» з'явиться у Книгарні «Є».

Гурт «Тінь Сонця» представляє унікальний в Україні та світі жанр heavy-folk або ж у народі – козацький рок. Група поєднує у звучанні своєї музики бандуру і скрипку з традиційним для рок-музики гітарним супроводом. «Тінь Сонця» позиціонує себе як послідовник якісної рок-музики зі змістовними текстами.

***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Незалежності, 31,
5-ий поверх.

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»