Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація коміксів «Кіборги. Історія Трьох» та «Кіборги. Початок» (Львів)

Дата події: 26.06.2017 18:30

Книгарня “Є” та ГО «Вірні Традиціям» запрошують на презентацію коміксів «Кіборги. Історія Трьох» та «Кіборги. Початок» за участю «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт. Захід відбудеться 26 червня, о 18.30. Модератор — Андрій Бенитський.

Перед нами – абсолютно новий на українському книжковому ринку формат викладення документальних подій сучасної української Героїки в графіці. Комікси створені на основі спогадів «кіборгів» — захисників Донецького аеропорту, що вже став легендою. Усі персонажі та події, зображені на сторінках коміксів, — реальні та написані самими «кіборгами». По суті, перед нами – документалістика в графіці. Кожен журнал є початком серії різних періодів в історії боїв за ДАП і матиме продовження. Ініціаторами та співавторами створення таких історій в картинках є військові різних підрозділів, які обороняли Донецьке летовище та його околиці. Дослідження та широке висвітлення історії захисту легендарного ДАПу має на меті сформувати новий образ українського Захисника, дати можливість усім зацікавленим та просто любителям «історій в картинках» побачити, що ж насправді стоїть за загадковим словом «кіборг», зрозуміти, якою ціною та чому Донецький аеропорт перетворився і вже залишається історією, новітньою Запорозькою Січчю України XXl століття...

ГО «Вірні Традиціям» була створена захисниками ДАПу для допомоги, юридичної підтримки та медичної і психологічної реабілітації «кіборгів» та військових. Ще одним важливим видом діяльності організації є патріотичне виховання населення та юних українців. Проект «Кіборги. Комікс» є масштабним, довготривалим і має на меті висвітлення подій російсько-української війни не лише в Україні, а й за її межами, тому журнали видаються ще й англійською мовою.

Адреса книгарні «Є»:
м. Львів,
просп. Свободи, 7.
Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»