Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок “Волонтери. Мобілізація добра” та “Літо з амазонками”, надрукованих шрифтом Брайля (для людей з вадами зору) (Київ)

Дата події: 18.11.2016 15:00

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжок “Волонтери. Мобілізація добра” та “Літо з амазонками”, надрукованих шрифтом Брайля в межах соціального проекту «Braille Studio». Захід відбудеться 18 листопада. Початок — о 15.00.

Braille Studio — це ініціатива, спрямована на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення студії друку шрифтом Брайля із центрами у Києві та Луцьку. Завдяки внескам небайдужих волинян та підтримці місцевої влади у Луцьку вже працює перша недержавна студія друку шрифтом Брайля. Збірка оповідань “Волонтери. Мобілізація добра” стала першою книгою, надрукованою у Braille Studio. І це дуже символічно, адже волонтерство і благодійність сьогодні в українському суспільстві стосується не лише галузі оборони чи медичного піклування, але й захисту рівних прав людей з інвалідністю на освіту, працевлаштування, доступ до інформації, інфраструктури тощо. Для дітей шрифтом Брайля вийшла книга Надії Гуменюк “Літо з амазонками”. Люди з вадами зору в Україні, на жаль, обмежені у доступі до освіти, інтелектуального розвитку і культурного життя, тому справа, яку ми розпочали, є надзвичайно важливою. Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю по зору “Генерація успішної дії” з 2006 року здійснює захист прав та основоположних свобод людей з інвалідністю по зору,сприяє повному включенню людей із вадами зору до всіх сфер життя суспільства.

Під час заходу відбудеться:

• Презентація книг шрифтом Брайля — «Волонтери. Мобілізація добра» та «Літо з амазонками» Надії Гуменюк, надрукованих у Braille Studio у Луцьку.
• Спілкування з авторами книг.
• Розмова з авторами соціального проекту “Braille Studio”.

Контактна особа: Юлія Сачук, 063 443 29 32, sachuk@gud.org.ua

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Лисенка, 3,
метро «Золоті ворота».
Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»