Приходь
Календар
Серпень 2015
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31EC
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Тараса Барабаша “Богдан Хмельницький” та Олега Друздєва “Іван Мазепа” (Львів)

Дата події: 26.08.2015 18:00

Книгарня “Є” та видавництво “Клуб сімейного дозвілля” запрошують на презентацію книжок Тараса Барабаша “Богдан Хмельницький” та Олега Друздєва “Іван Мазепа”, яка відбудеться 26 серпня. Початок — о 18.00. 

Тарас Барабаш – науковий працівник Центрального державного історичного архіву України (м. Львів), аспірант кафедри давньої історії України та архівознавства ЛНУ ім. Івана Франка.

Богдан Хмельницький — непересічна постать в українській історії. Важко знайти історичного діяча, якому б давали стільки протилежних оцінок сучасники і нащадки. Польські історики називали Хмельницького винятково «зрадником», честолюбним і віроломним, у радянській історіографії виставляли в ролі поборника «возз’єднання братніх народів», цілковито ігноруючи його державотворчу діяльність. То ким насправді був Богдан-Зиновій Хмельницький? Що зробив для своєї держави, для козацтва, народу? Залишаємо шановному читачу право самому дати відповідь на ці питання…

 

Олег Друздєв –  аспірант відділу історії Середніх віків Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України. Співзасновник та перший голова студентського наукового товариства «Львівський медієвістичний клуб». Випускник львівської МАН (секція історії).

Ім’я Івана Мазепи відоме кожному з нас зі шкільних років. Та у поглядах на цю найвідомішу постать української історії є чимало розбіжностей.  Хто він: один з найвидатніших політиків і гетьманів України чи звичайний підданий царя, який у скрутну хвилину вирішив зрадити його? Яке місце Мазепи в історії українського і російського народів? Автор намагається дати максимальну точну і зважену оцінку цій сповненій суперечностей людині.

 

 

***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний.

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»