Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок про Лесю Українку та Ізидору Косач (Київ)

Дата події: 17.05.2011 18:00

Книгарня «Є» та видавництво «Смолоскип» запрошують Вас на презентацію книжок Лариси Мірошниченко «Леся Українка: життя та тексти» та Василя Даниленка «Ізидора, рідна сестра Лесі Українки», що відбудеться 17 травня.

Початок – о 18.00.

Дві книжки, видані видавництвом «Смолоскип», оповідають про життя двух мужніх жінок з родини Косачів: Лесю Українку та Ізидору Косач-Борисову.

Першу книжку, текстологічні дослідження творів Лесі Українки, написала співробітниця Інституту літератури імені Тараса Шевченка Лариса Мірошниченко Лариса Мірошниченко. Події життя поетеси стають природним, украй важливим коментарем для розуміння текстів, так само як тексти — ключем до її життя.

Книжка співробітника Галузевого державного архіву СБУ Василя Даниленка «Ізидора: рідна сестра Лесі Українки» розповідає про переслідування родини Косачів, одного зі “стовпів” української інтелігенції ХХ століття, у роки радянської влади, про долю наймолодшої із сестер Лесі Українки — Ізидори Косач-Борисової, репресованої у 1937—1939 роках.

Презентація відбуватиметься за участі авторів: доктора історичних наук Василя Даниленка та кандидата філологічних наук Лариси Мірошниченко.

Модератор зустрічі – Ростислав Семків.

Гості заходу зможуть побачити унікальні фотографії з архівів!

***
Адреса книгарні «Є»:
вул. Лисенка, 3, ст. м.  «Золоті Ворота»

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»