Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Паоло Джордано (Італія) “Самотність простих чисел” та “Чорне і сріблясте” за участі автора (Київ)

Дата події: 15.09.2016 18:30

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книжок Паоло Джордано (Італія) “Самотність простих чисел” та “Чорне і сріблясте” за участі автора. Зустріч відбудеться у четвер, 15 вересня. Початок — о 18.30. Модераторка — Тетяна Терен.

Уперше до України завітає зірка італійської та загалом європейської літературної сцени Паоло Джордано, автор бестселерів “Самотність простих чисел” та “Чорне і сріблясте”.
Також у презентації візьмуть участь директор Італійського інституту культури в Києві Анна Пасторе та письменниця, перекладачка, заступниця головного редактора «Видавництва Старого Лева» Катерина Міхаліцина.

Паоло Джордано — італійський письменник, за основним фахом – фізик-теоретик. Народився 19 грудня 1982 р. в Турині. Навчався в Туринському університеті; у 2010 р. захистив докторську дисертацію з фізики елементарних частинок. У січні 2008 р. у видавництві «Мондадорі» вийшов його перший роман «Самотність простих чисел» (La solitudine dei numeri primi), а вже у липні Джордано у віці 26-ти років став наймолодшим в історії лауреатом найпрестижнішої італійської літературної премії «Strega». Тільки в Італії у 2008 р. було продано більше мільйона примірників книжки. Роман перекладено понад тридцятьма мовами, він став європейським бестселером. Згодом Джордано видав ще два романи: «Людське тіло» (Il corpo umano; 2012) та «Чорне і сріблясте» (Il neroe l’argento; 2014).

«Самотність простих чисел»:

Ця книжка — про любов і про самотність. Про батьків і дітей. Про відгомін давніх трагедій. Про спроможність — і неспроможність — жити і виживати. Про прірви у житті і про мости через ті прірви. Про страхи — глибинні й поверхові. Про втечу від примар минулого та про саму можливість — і неможливість — від них утекти. Про толерантність до іншого і «не такого». Зрештою, про пару простих чисел-«близнюків».

«Чорне і сріблясте»:

Завдяки цій книжці надзвичайно проникливого і спостережливого молодого письменника можна ще раз переконатися, наскільки пов’язані, ба навіть тісно переплетені між собою життя і смерть, наскільки сильні взаємні впливи існуть між ними. З іншого боку, це дуже реалістична розповідь про сім’ю і стосунки між її членами. Як і в першому своєму романі, Паоло Джордано знову говорить про самотність — куди ж без неї! — і про те, як люди намагаються її долати. Попри невеликий обсяг, цей майстерно написаний, бездоганний стилістично і дещо елегійний роман не раз спливатиме потім у пам’яті, спонукаючи до роздумів і залишаючи дивний гірко-солодкий післясмак.

Адреса книгарні “Є”:
вул. Лисенка, 3
метро “Золоті ворота”.

Тел. (044) 235 88 54

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик “Український тиждень”.

Presentation of The Solitude of Prime Numbers and The Black and the Silver books by Paolo Giordano with the participation of the author (Kyiv)

YE Bookstore and Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House have the pleasure to invite you to the presentation of The Solitude of Prime Numbers and The Black and the Silver books by Paolo Giordano with the participation of the author. The event will take place on Thursday, September 15. Tetyana Teren is the moderator.

Beginning at 6:30 p.m.

 

Paolo Giordano, a star of Italian and European literary stages and author of The Solitude of Prime Numbers and The Black and the Silver bestsellers, is to visit Ukraine for the first time.

 

Anna Pastore, director of the Italian Cultural Institute in Kyiv, and Kateryna Mikhalitsyna, writer, translator and deputy editor-in-chief of Vydavnytstvo Staroho Leva Publishing House, will also take part in the presentation.

 

Samotnist Prostykh Chysel (The Solitude of Prime Numbers)

This book tells of love and solitude, of parents and children, tragedies from long time ago, ability and inability to live and survive, and of tolerance towards “different” people.

 

Chorne i Sriblyaste (The Black and the Silver)

The book by this penetrant and attentive young writer allows readers to understand connection and intertwinement of life and death and their powerful interaction. From the other hand, it is a very realistic story about a family and relations among its members.

 

***

Address:

YE Bookstore

3, Lysenka Street

Zoloti Vorota Metro Station

Tel: (044) 235 88 54

 

Free admission

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»