Приходь
Спілкуйся
Опитування

Мій улюблений формат заходів у Книгарнях "Є"

Дивитися результати

Завантаження ... Завантаження ...

Презентація книжок Олега Криштопи «Україна: масштаб 1:1» і «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен» (Київ, СПАСЬКА)

Дата події: 13.12.2016 18:30

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжок репортажистики «Україна: масштаб 1:1» та «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен» Олега Криштопи, яка відбудеться 13 грудня за участю автора. Початок – о 18.30. Модератор – Дмитро Козак.

Олег Криштопа – прозаїк, есеїст і журналіст, співавтор проекту журналістських розслідувань «Закрита зона» та телепроекту «Машина часу» на П’ятому каналі, один з небагатьох, хто в Україні послідовно і фахово займається літературою факту. 2013 року посів перше місце на конкурсі художнього репортажу «Самовидець», після чого, поглибивши початковий матеріал, видав книжку «Україна: масштаб 1:1». У ній автор намагається відповісти на болісні запитання про те, яку роль відіграє національне в житті людини? Як вона пов’язана з державою, у якій мешкає, навіть якщо держава – відносно молода й нестабільна? Об’їздивши різноманітні закутки України – Галичину, Полісся, Схід, Крим, – Олег Криштопа створив її багатоликий, мінливий портрет, який потребує детального вивчення і проговорення.

У наступній книжці автор зосередив увагу на особливостях тривання 90-х років в Івано-Франківську: на зародженні та становленні відомого «станіславського феномену», на процесах медіа- та державотворення, на знакових місцях і, що цікавіше, на диваках тих років. Утім, «Ліхіє дев’яності» Криштопи – це ще й оповідь про типові ситуації, мислення й настрої, притаманні усьому періодові, незалежно від географії.

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ,
вул. Спаська, 5,
м. «Контрактова площа».
Тел.: (044) 351 13 38

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».

Додати відгук

Spam protection by WP Captcha-Free

Читай
Книгарня рекомендує
ТОП
Розгорнути
Мережа книгарень «Є»